Termín od:20.04.2018
Termín do:22.04.2018
Název:Oslava Bobřích 30. narozenin
Pro koho:všichni i historičtí členové a přátelé TOBu
Vedouci:TOB
Popis:Zapište si do svých diářů: Je to neuvěřitelné, ale Bobříci oslaví 30 let svojí existence.

Proto zveme všechny bývalé i současné členy na velkolepé setkání, které se uskuteční na základně Lhotka u Mělníka v termínu 20.-22. dubna 2018.

Chcete vědět, jak vypadali Bobr, Bašula, Veverčák nebo Lovec před před čtvrtstoletím? Radši ne? Tak se přijeďte podívat, jací jsou Bobříci v současnosti. Povídání, fotky, kroniky, staré Bobří stopy, videa a diapozitivy, k tomu společný program i prostor pro setkání. Ubytování a stravování zajištěno. Čtěte dále.

Pojď se setkat se členy minulými i současnými, zjistit, jací jsou Bobříci dnes nebo si naopak poslechnout, jaké to bylo dříve. Potkáš spoustu lidí, kterým nejsou cizí slova jako Lesní moudrost či odkaz Jaroslava Foglara, ochrana přírody nebo spaní pod hvězdami, kamarádství a dobrodružství. A že už je to dávno? Přesto je to někde v nás...

Na oslavách 30 let Bobříků nicméně nebudeme spát pod hvězdami, i když zakázané to určitě není. Abychom měli všichni pohodlí, ale současně se neošidili o špetku romantiky, zvolili jsme pro konání oslav Lhotku u Mělníka, kde je možné ubytování v pokojích i příjemných srubech, vedle areálu jezdí motoráček a na jeho druhé straně začínají pískovce Kokořínského dolu, to vše ani ne hodinu od Prahy.

Základní informace

Termín: 20. - 22.dubna 2018
Kde: Lhotka u Mělníka


Program:

Pátek - pro ty co přijedou už v pátek, bude volnější večerní tlachání a pár her. Pro současné bobříky i bývalé členy, co si chtějí víkend vychutnat od začátku

Sobota - během dopoledne očekáváme příjezd zbylých účastníků, následovat bude společný oběd a kolem půl třetí začne odpolední program. Zábavná hra inspirovaná bobří historií na základně a v jejím, okolí, sporty, rukodělné činnosti... bude prostor i pro posezení u kávy či čaje. Večeře.

Večerní program by měl trvat cca mezi 19. a 22. hodinou večer a jeho náplní budou vzpomínky na těch 30 let historie TOBu. Promluví někteří bývalí členové, promítneme pár fotek a videí. Očekávejte nejucelenější exkurzi do bobří historie, která se nebude jen tak opakovat.

V neděli necháme už doznívat vše prožité, řekneme si, co jsme dosud nestihli, prohlédneme ještě pár posledních alb a kronik, prozkoumáme okolní pískovce a vydáme se domů.

Během víkendu budou k vidění různé historické bobří materiály jako kroniky, alba, časopisy.

PŘIHLÁŠKU NAJDEŠ NA TOMTO ODKAZE

Prosím, nepřihlašuj se e-mailem, zkrátka vyplň online přihlášku a uhraď zálohu. Moc nám tím ulehčíš organizaci. Díky.

CENA

Cena za pobyt je ve více variantách (záloha je ve všech případech stejná)

a) přijedu již v pátek a budu odjíždět v neděli, tedy budu na akci 2 noci a dostanu 2x snídani, 2x oběd a 2x večeři == cena 900 Kč ==

b) přijedu v sobotu a budu odjíždět v neděli, tedy budu na akci 1 noc a dostanu 1x snídani, 2x oběd a 1x večeři == cena 550 Kč ==

c) přijedu v sobotu na otočku, spát zde nebudu. Dostanu 1x oběd a 1x večeři. == cena 250 Kč ==

Záloha 250 Kč za osobu je splatná na účet T.O.Bobříci 2600155902/2010. Do zprávy pro příjemce napiš svoje jméno případně jména dalších lidí, za které platíš. Nejzazší termín pro zaplacení zálohy je 31. března 2018. Do této doby je také možno svůj pobyt stornovat - zálohu vrátíme.

V ceně není zahrnutá doprava. Bobříci pojedou určitě skupinově v pátek odpoledne / večer vlakem, k této skupině se lze po předchozí dohodě samozřejmě přidat a jet zalevno se skupinovou slevou. Doprava autem, na kole a jinými individuálními prostředky je na vlastní náklady.

V případě dotazů ohledně přihlášek se obracejte na mě, na kontaktech: fili@bobrici.cz nebo na telefonu 728 444 008.

DIGITALIZACE U příležitosti 30 let TOBu budou k dispozici zdigitalizovaná videa i diapozitivy a to včetně těch z dřevních dob přelomu 80. a 90. let. Bohužel třeba u videí se ne vše dochovalo. Celkový přehled výprav, z nichž máme zdigitalizovaná videa, najdeš na tomto odkaze.

Za tým pořadatelů se na tebe těší

Fili

:: Zavřít okno ::